OdakPCB Sponsorluğumuz

15 Ocak 2022
Geçtiğimiz sene aracımızda bazı devreleri kendimiz pertinaksa montaj yaparak imal etmiştik. Ancak bu hem dikkatsizlikten hata oluşumunu artıran hem havya başında geçirilen zamanı artıran bir yöntemdi.
Bu sene, hem kendimiz üreteceğimiz devrelerin sayısının ve komplekslik seviyelerinin artması hem devreleri daha kolay, estetik olarak daha şık ve SMD parçaların nimetlerinden faydalanarak daha kompakt şekilde üretebilmek için çoğunlukla üniversite takımlarının yaptığı şekilde profesyonel baskı devre üretimi yaptırmaya karar vermiştik.
Baskı devreleri, prototip baskı devre üreten ünlü bir Çinli firmaya yaptırmayı düşünüyorken, sonradan bir referans ile OdakPCB'nin Türkiye'de PCB üretimi yaptığını öğrendik. Biz de bunun üzerine OdakPCB ile iletişime geçtik ve kendileri baskı devrelerimizin sponsoru oldular. Baskı devreler elimize ulaştı ve ürünlerden oldukça memnun kaldık.
OdakPCB'ye ürettikleri baskı devreleri bize ücretsiz sunmasından ve aracımızın yerlilik oranında sağladıkları katkıdan ötürü kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

PCBlerin fotoğrafı PCBlerin fotoğrafı